Skip to main content

اکتروس، اکسور، آتگو

نسل جدید مرسدس بنز، با قدرت و کیفیت بالای قطعات از نظر اقتصادی برای حمل و نقل و جابجایی بار در جاده مقرون به صرفه ست

اکتروس

اکتروس شاهکار بهترین کمپانی دنیا یعنی مرسدس بنز با داشتن ایمنی و بهره وری بالا در مصرف سوخت و کیفیت بالای قطعات، یکی از بهترین های جهان می باشد. گیربکس های هوشمندی که در نسل های جدید استفاده شده است باعث شده، دنده مناسب با توجه به میزان بار و وضعیت جاده انتخاب شوند. نسل 5 اکتروس به دوربین عقب با دید 360 درجه نیز مجهز شده است.

اکسور

کشنده ی اکسور با توجه به اینکه نسبت به اکتروس امکانات و پیچیدگی فنی کمتری دارد و تعمیر آن راحت تر انجام می شود. همچنین به دلیل قیمت پایین آن، یک کشنده میان رده محسوب می شود. موتور اکسور شش سیلندر خطی  و 428 اسب بخار است . کشنده های اکتروس و اکسور از نظر وزنی نسبت به  برخی کمپانی ها سبک تر هستند اما محدودیتی در حجم بار ندارند.

آتگو

مرسدس بنز کامیون آتگو را مانند اکتروس از نظر قدرت موتور و طراحی کابین در نسل های آخر خود با رعایت تمامی استانداردها به روزرسانی کرده. در کامیون آتگو از سیستم تعلیق های فولادی و بادی استفاده شده. آتگو برای بهبود عملکرد ترمز از سیستم  هوای فشرده همراه با ترمزهای دیسکی استفاده شده، این نوع کشنده با انواع گیربکس های دستی و اتوماتیک روانه بازار شده است.

کامیون آتگو مرسدس بنز

فروشگاه

55282465 – 021

55267810 – 021

دفتر مرکزی

55268210 – 021

55268211 – 021

Headline